736 784 374

Výrobci klimatizací:

Klimatizace  LG

Značkové velmi kvalitní klimatizace Korejské výroby se vyznačují zejména tichým chodem, nádherným designem a ovládání je intuitivní. Klimatizace  značky LG instalujeme také v provedení multisplit, kdy je možnost na jednu venkovní jednotku napojit více vnitřních jednotek.  

 mSXf5j0VbemO9a  


 

Klimatizace HAIER 

Výrobce HAIER se zaměřuje na výrobu klimatizací vyšší třídy. Klimatizace HAIER jsou nejtišší klimatizace na trhu. Díky větším výměníkům jsou také velmi úsporné. Klimatizace HAIER jsou osazeny chytrými pohybovými senzory, které zajištují proudění vzduchu mimo lidi. Dílenské zpracování klimatizací je na vysoké úrovni a všechny použité materiály a díly mají dlouhou životnost. Klimatizace působí prémiovým dojmem a design zapadne do každé domácnosti.

vnitrni

 

Haier_logo_logotype_wordmark

 


 

 Klimatizace  Midea

Firma MIDEA, respektive její divize klimatizace, která vznikla již v roce 1985 je největším světovým výrobcem vzduchotechnických a klimatizačních zažízení s roční produkcí přes 5 milionů systémů. Exportuje do více než 200 zemí světa a to s orientací na velké trhy se subtropickým případně tropickým podnebí jako je Austrálie, Japonsko nebo Jižní Amerika. Zařízení MIDEA jsou garantována nejpřísnějšími certifikáty. Díky výborné ceně klimatizací Midea a skvělé kvalitě se u nás hodně prodává a můžeme ji jenom doporučit.

 midea blanc orezana

 


 

Klimatizace Sinclair

Společnost Sinclair věnuje velkou pozornost výzkumu, vývoji, výrobě a testování výrobků. Tyto klimatizace dosáhly vysoké úrovně kvality a spolehlivosti. Vlastníky společnosti jsou Češi, díky kterým se u nás klimatizace prodává za skvělou cenu.

 sinclair orezanana


 

Klimatizace KAISAI

Značku KAISAI vlastní největší výrobce klimatizací MIDEA a pod touto značkou vyrábějí nejlevnější klimatizace nižší třídy bez zbytečných funkcí. K výrobě užívají stejných továren jako MIDEA a proto si udržují kvalitu dílenského zpracování za velmi dobrou cenu. Jedná se o klimatizaci s nejlepším poměrem cena/kvalita/výkon. Doporučujeme zákazníkům preferujícím nízkou cenu.

kaisai

kaisai logo