736 784 374

Výrobci klimatizací:

Klimatizace LG

Výrobce LG je na technologické špičce ve vývoji klimatizací. Značka LG je zárukou výborné kvality a tichého chodu. Velký důraz je kladen také na design a to i na ten funkční. Výsledkem je zmenšení venkovní jednotky na minimální rozměry. Díky tomu se klimatizace od výrobce LG mohou umístit i na opravdu malé balkony a lodžie. Klimatizací LG ročně prodáme několik stovek - jedná se tedy o nejprodávanější klimatizace.

mSXf5j0VbemO9a


 

Klimatizace HAIER

Výrobce HAIER se zaměřuje na výrobu klimatizací vyšší třídy. Klimatizace HAIER jsou nejtišší klimatizace na trhu. Díky větším výměníkům jsou také velmi úsporné. Klimatizace HAIER jsou osazeny chytrými pohybovými senzory, které zajištují proudění vzduchu mimo lidi. Dílenské zpracování klimatizací je na vysoké úrovni a všechny použité materiály a díly mají dlouhou životnost. Klimatizace působí prémiovým dojmem a design zapadne do každé domácnosti.

vnitrni

 

Haier_logo_logotype_wordmark

 


 

Klimatizace Midea

Firma MIDEA, respektive její divize klimatizace, která vznikla již v roce 1985 je největších výrobců vzduchotechnických a klimatizačních zažízení s roční produkcí přes 5 milionů systémů. Exportuje do více než 200 zemí světa a to s orientací na velké trhy se subtropickým případně tropickým podnebím jako je Austrálie, Japonsko nebo Jižní Amerika. Zařízení MIDEA jsou garantována nejpřísnějšími certifikáty.

midea blanc orezana

 


 

Klimatizace Sinclair

Společnost Sinclair věnuje velkou pozornost výzkumu, vývoji, výrobě a testování výrobků. Tyto klimatizace dosáhly vysoké úrovně kvality a spolehlivosti. Vlastníky společnosti jsou Češi, díky kterým se u nás klimatizace prodává za skvělou cenu.

sinclair orezanana


 

Klimatizace KAISAI

Značku KAISAI vlastní největší výrobce klimatizací MIDEA a pod touto značkou vyrábějí nejlevnější klimatizace nižší třídy bez zbytečných funkcí. K výrobě užívají stejných továren jako MIDEA a proto si udržují kvalitu dílenského zpracování za velmi dobrou cenu. Jedná se o klimatizaci s nejlepším poměrem cena/kvalita/výkon. Doporučujeme zákazníkům preferujícím nízkou cenu.

kaisai

kaisai logo