ArtProfi logo 736 784 374

Výrobci klimatizací:

Klimatizace LG

Výrobce LG je na technologické špičce ve vývoji klimatizací. Značka LG je zárukou výborné kvality a tichého chodu. Velký důraz je kladen také na design a to i na ten funkční. Výsledkem je zmenšení venkovní jednotky na minimální rozměry. Díky tomu se klimatizace od výrobce LG mohou umístit i na opravdu malé balkony a lodžie. Klimatizací LG ročně prodáme několik stovek - jedná se tedy o nejprodávanější klimatizace. Výroba je situována v Jižní Korei, odkud společnost pochází. Část výroby je také v Turecku.

mSXf5j0VbemO9a


Klimatizace CARRIER

Americká společnost Carrier, postavená na základech vynálezu moderní klimatizace panem Willisem Carrierem v roce 1902, je jedním z předních světových dodavatelů systémů topení, chlazení a klimatizace. Neustále se snaží stavět na vlastní historii osvědčených inovací s novými produkty a službami, který zlepšují globální pohodlí a účinnost zařízení.

carrier ds

logo_carrier


Klimatizace HAIER

Výrobce HAIER se zaměřuje na výrobu klimatizací vyšší třídy. Klimatizace HAIER jsou nejtišší klimatizace na trhu. Díky větším výměníkům jsou také velmi úsporné. Klimatizace HAIER jsou osazeny chytrými pohybovými senzory, které zajištují proudění vzduchu mimo lidi. Dílenské zpracování klimatizací je na vysoké úrovni a všechny použité materiály a díly mají dlouhou životnost. Klimatizace působí prémiovým dojmem a design zapadne do každé domácnosti.

vnitrni

Haier_logo_logotype_wordmark


Klimatizace GREE

Výrobní konglomerát GREE je jedním z největších výrobců klimatizací na světě. Produkuje přes 65 milionů klimatizací ročně, které se prodávají pod desítkami různých značek. Masovou produkcí velmi snižují výrobní náklady a také prodejní cenu.

orez vnitrni

Gree logo and symbol, meaning, history, PNG


Klimatizace SINCLAIR

Společnost Sinclair si nechává klimatizace vyrábět v továrnách GREE na zakázku. Technologie je tedy stejná, plasty a design se liší.

sinclair orezanana


Klimatizace KAISAI

Značku KAISAI vlastní největší výrobce klimatizací MIDEA a pod touto značkou vyrábějí nejlevnější klimatizace nižší třídy bez zbytečných funkcí. K výrobě užívají stejných továren jako MIDEA a proto si udržují kvalitu dílenského zpracování za velmi dobrou cenu. Jedná se o klimatizaci s nejlepším poměrem cena/kvalita/výkon. Doporučujeme zákazníkům preferujícím nízkou cenu.

kaisai

kaisai logo


Klimatizace MIDEA

Firma MIDEA, respektive její divize klimatizace, která vznikla již v roce 1985 je jedna z největších výrobců vzduchotechnických a klimatizačních zažízení s roční produkcí přes 5 milionů systémů. Exportuje do více než 200 zemí světa a to s orientací na velké trhy se subtropickým případně tropickým podnebím jako je Austrálie, Japonsko nebo Jižní Amerika. Zařízení MIDEA jsou garantována nejpřísnějšími certifikáty.

midea blanc orezana