ArtProfi logo 736 784 374

Výrobci klimatizací:

Klimatizace LG

Výrobce LG je na technologické špičce ve vývoji klimatizací. Značka LG je zárukou výborné kvality a tichého chodu. Velký důraz je kladen také na design a to i na ten funkční. Výsledkem je zmenšení venkovní jednotky na minimální rozměry. Díky tomu se klimatizace od výrobce LG mohou umístit i na opravdu malé balkony a lodžie. Klimatizací LG ročně prodáme několik stovek - jedná se tedy o nejprodávanější klimatizace. Výroba je situována v Jižní Korei, odkud společnost pochází. Část výroby je také v Turecku.

mSXf5j0VbemO9a

 


Klimatizace Daikin

Společnost Daikin je japonský výrobce klimatizací vyšší třídy. Klimatizace jsou precizně vyrobené kvalita je proti ostatním výrobcům nesrovnatelná. Vzhledem k tomu, že celá společnost je zaměřena jen a pouze na výrobu klimatizací, může veškeré prostředky investovat do vývoje a maximální zvýšení kvality. Japonská posedlost precizností je na klimatizacích opravdu znát. U nás si vysloužili status nesmrtelných jednotek. Výrobní závody má v Japonsku, Malajsii a v Česku.


Klimatizace HAIER

Čínský výrobce HAIER se zaměřuje na výrobu klimatizací vyšší třídy. Klimatizace HAIER jsou nejtišší klimatizace na trhu. Díky větším výměníkům jsou také velmi úsporné. Klimatizace HAIER jsou osazeny chytrými pohybovými senzory, které zajištují proudění vzduchu mimo lidi. Dílenské zpracování klimatizací je na vysoké úrovni a všechny použité materiály a díly mají dlouhou životnost. Klimatizace působí prémiovým dojmem a design zapadne do každé domácnosti.

vnitrni

 

Haier_logo_logotype_wordmark

 


Klimatizace GREE

Výrobní konglomerát GREE je jedním z největších výrobců klimatizací na světě. Produkuje přes 65 milionů klimatizací ročně, které se prodávají pod desítkami různých značek. Masovou produkcí velmi snižují výrobní náklady a také prodejní cenu.

 

orez vnitrni

Gree logo and symbol, meaning, history, PNG


 

Klimatizace SINCLAIR

Společnost Sinclair si nechává klimatizace vyrábět v továrnách GREE na zakázku. Technologie je tedy stejná, plasty a design se liší.

 

sinclair orezanana

 


Klimatizace MIDEA

Firma MIDEA, respektive její divize klimatizace, která vznikla již v roce 1985 je jedna z největších výrobců vzduchotechnických a klimatizačních zažízení s roční produkcí přes 5 milionů systémů. Převážná výroba je v Číně. Exportuje do více než 200 zemí světa a to s orientací na velké trhy se subtropickým případně tropickým podnebím jako je Austrálie, Japonsko nebo Jižní Amerika. Zařízení MIDEA jsou garantována nejpřísnějšími certifikáty.

 

midea blanc orezana