ArtProfi logo 736 784 374

Multisplit klimatizace Uherský Brod

Jedná se o řešení, kde jsou prostory s více vnitřními jednotkami napojeny na jednu venkovní jednotku. Vnitřní jednotky běží nezávisle na sobě s vlastní regulací otáček. Ceny multisplit systémů jsou utvářeny individuálně podle množství a typů jednotek . V případě zájmu o multisplit sytém vám rádi sestavíme cenovou nabídku určenou právě pro váš prostor.

Výborné zkušenosti máme s multisplit systémy od značky LG. Renomovaná značka se silným zázemím nabízí kvalitní klimatizace a dlohodobou dostupnost náhradních dílů i pro starší modely. Na výběr je nepřeberné množství vnitřních jednotek různých typů, velikostí, tvarů a funkcí. Jsme schopni vám nainstalovat i multisplit systémy od levnějších výrobců, nicméně se vždy snažíme zákazníky přesvědčit aby si zvolili právě značku LG. Multisplit systémy jsou totiž mnohem složitější zařízení než split klimatizace. Dlouhodobá dostupnost náhradních dílů, kterou LG nabízí je proto podle nás ten hlavní parametr výběru.


Venkovní jednotka:

Cena venkovní jednotky je závislá na počtu vnitřních jednotek, které se na ni napojí. Na jednu venkovní jednotku je možné napojit 2 - 5 vnitřních jednotek, které lze nezávisle ovládat každou samostatně.

 


Vnitřní jednotka:

Vnitřní jednotky se vyrábí v různých provedeních a velikostech. Cena vnitřních jenotek tak zavisí zejména na vybraném typu vnitřní jednotky, dále také na výkonu vnitřní jednotky. Potřebný výkon se pak určuje podle prostoru, který má jednotka vychladit. Všechny vnitřní jednotky od značky LG podporují ovládání pomocí Wi-Fi.

 

Nejprodávanější nástěnná jednotka v základní bílé barvě. Cenově dostupná.

 

Designová vnitřní jednotka  Artcool. Cena je vyšší, než u předešlé základní jednotky.

Designová vnitřní jednotka a rám obrazu v jednom. Dovnitř je možné umístit vlastní obraz. Při zapnutí se klimatizace rozevře a fouká vzduch do všech 4 stran. Po vypnutí se zase zavře a imituje obraz.

 

 

Kazetová jednotka, která se umisťuje do podhledů fouká na všechny 4 strany. Výhodou je, že se celá "schová" do podhledu a ze stropu tedy nic nevystupuje.

Parapetní jednotka lze umístit na stěnu stejně jako radiátor. Dále je možná instalace na strop, kde není k dispozici podhled.


Wifi ovládání -nástroj pro správu klimatizačních jednotek LG odkudkoli

Aplikace (stáhnete si ji) nabízí intuitivní přístup k monitorování a ovládání klimatizačních jednotek LG pomocí smatphonu či tabletu. Všechny klimatizační jednotky je možné ovládat jedním zařízením. Standartní kabelové a bezdrátové ovladače mají zachovanou plnou funkčnost.

  •  všechny klimatizace jsou přehledně na jedné obrazovce
  • detailním pohledem lze ovládat všechny dostupné funkce
  • možnost nastavení týdenního plánování pro každou jednotku


Jak si mohu multisplit systém objednat?

Stačí kliknout zde a vyplnit jednoduchý formulář. Nezávazně vám vytavíme cenovou nabídku. Můžete nás také navštívit nebo zdarma konzultovat řešení u vás doma.