ArtProfi logo 736 784 374

Jaký je postup montáže?

 


 

1) Návštěva technika, zaměření a konzultace technického řešení u vás doma

Technik s vámi probere umístění panelů, střídače a baterií. Současně zkotroluje stav vaší elektroinstalace, zda je pro montáž fotovoltaiky vyhovující. Zpravidla do několika dní vám zpracuje cenovou nabídku s technickým řešením, které bude splňovat všechny náležitosti pro získání dotace.


 

2) Podpis smlouvy

Pokud se rozhodnete nabídky vužít, je třeba podepsat smlouvu o montáži elektrárny. Po jejím podpisu vám vystavíme zálohovou fakturu na 50% z ceny elektrárny. Následně za vás podáváme žádost distibutorovi elektřiny o první paralelní připojení.


 

3) Žádost o dotaci

Vypracujeme projekt montáže fotovoltaické elektrárny a podáme za vás žádost o dotaci. Následně je třeba počkat na schválení dotace. Ta je obvykle do 60 dnů schválena.

 


 

4) Montáž

Montáž provedou vyškolení technici se zkušenostmi. Vše po sobě uklidí a nepořádek odvezou. Vysvětlí vám jak se systém používá a vládá. Montáž je většinou do 2-3 pracovních dní hotová.


 

5) Vyřízení dotace

Po montáži doplatíte zbylých 50% ceny. My mezitím dokončíme vyřízení dotace. Termín vyplacení dotace je na úřadech. Jejich rychlost bohužel neovlivníme.