ArtProfi logo 736 784 374

Recenze našich zákazníků


René Skrášek

Příjemná parta co udělala rychle a kvalitně svou práci. Vysvětlili ovládání klimatizace s případnou údržbu . Vše po sobě ullidili , musím jen doporučit.


 Radek Kudla

Profesionální jednání i montáž. Skvělá komunikace. Rychlé dodání. Rozumná cena.


Peter Mitacz

Profi práce, dochvilnost, slusnost, predstaveni (!!!), čista prace, úklid po dokonceni, kompletní obeznámeni s produktem, málokdy vidět..


Blanka Smítalová

Rychlá reakce na naši poptávku, super domluva, montáž proběhla přesně v dohodnutém termínu. Velmi profesionální přístup. Děkujeme. 


 Radek Dřevojánek

Montáž proběhla přesně dle dohody, cena super a montéři na jedničku.


Martin Voráč

Super odvedená práce. Práce odvedená na jedničku. Neměl jsem žádné doporučení, ale odteď vás budu doporučovat všem.


 Jan Krejčeřík

Výborná a profesionální instalace velmi zkušenými techniky. Samotná instalace dvou vnitřních jednotek a jedné venkovní byla hotova za pět hodin a to včetně úklidu a odnosu nářadí. Pánové byli skutečně dobře sehraný tým a práce jim šla perfektně od ruky. Za mě mohu ostatním jenom doporučit.


Michal Vala

Na požadavek firma reagovala rychle, během pár dnů nás navštívil pan Křapa a hned (myslím ještě ten den večer) jsme dostali cenovou kalkulaci. Instalace proběhla bez problémů, pánové montážníci byli svižní a vše po sobě uklidili. Klimatizaci jsme využívali celé léto, fungovala bezvadně, uchladila dům i v největších vedrech. Firmu Artprofi můžu s klidným svědomím doporučit.


Jana Kanderálová

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Od domluvy až po realizaci. Koncem letní sezóny jsme čekali jen měsíc od prvního kontaktu do realizace. Instalace byla rychlá a profesionální. Pánové měli i vlastní přezuvky. Prachu bylo minimum, jelikož při vrtání rovnou vysávali a ihned po sobě i průběžně uklízeli. Mohu opravdu jenom doporučit.


Lucie Týnáková

Firmu jsme vybraly na základě recenzí a líp jsme vybrat nemohly, super domluva,vše provedeno přesně podle představ, krásná a čistá práce, rozhodně doporučujeme dál


Eva Šerá

Mohu jen doporučit, rychlé, milé jednání. Montéři šikovní, příjemní a čistotní-což dnes není samozřejmostí.


Anna Skočíková

S firmou ArtProfi jsme byli více než spokojení. Od rychlé reakce na poptávku, přes spolehlivost a profesionalitu v montáži. Pánové byly velmi ochotní a po perfektní instalaci vše uklidili. Klimatizace funguje, jak má. Firmu můžeme vřele doporučit.


Vladimír Juráček

Maximální spokojenost, profesionální přístup včetně montáže, technici přijeli ve sjednaný termín, i přes vyskytnutý problém z mé strany zákazníka, technici hned našli řešení a vyřešili k mé maximální spokojenosti, vše precizně udělali uklidily a vysvětlili. Všem moc děkuji jak p.Křapovi tak oběma technikům. Všem doporučuji