736 784 374

Rekuperace

 

 

Centrální rekuperace

Instalace rekuperačních systémů

Máme obrovské zkušenosti s instalací rekuperačních zařízení do Rodinných domů, bytů, kanceláří a výrobních propstor. Naši technici jsou vyškolení pro správné provedení montáže tak, aby nedocházelo k tepelnám ztrátám v domě a maximálně se zvýšil komfort obyvatel domu.

 

Projekt + dotace

Zařídíme vám projekt, který je nutný pro přiznání dotace na rekuperační systémy. Spolupracujeme se zkušenými projektanty, kteří rekuperací navrhují maximálně funkčně.

 

 

 


 

 

reku obr

 

 

Materiál

Používáme výhradně značkové a kvalitní antibakteriální potrubí s vysokou těsností. Distribuční boxy jsou umístěny v přístupném místě pro případ servisu.

 

Rekuperační jednotky

Instalujeme rekuperační jednotky značkových výrobců. Jedná se o léty prověřené výrobce, kterí dbají na kvalitu, funkčnost a dostupnost náhradních dílů.

 

 

 

 

 


 

 

 

Mnohaleté zkušenostireku obr_1

Vzduchotechnikou se zabýváme mnoho let, máme za sebou stovky montáží včetně opravdu velkých průmyslových řešení. Naši technici jsou špičkoví odborníci, kteří přesně ví, co dělají. Vždy si po sobě vše uklidíme a zbyde po nás čisto.

 

Férové jednání

Ceny vždy dodržíme, neúčtujeme žádné poplatky navíc. Naše jednání je férové. U každého zákazníka je montáž prováděna, jako kdybychom ji dělali u nás doma.