ArtProfi logo 736 784 374

Reference

Na plné obrátky instalujeme jednotky na levné vytápění tepelným čerpadlem

Doslova se roztrhl pytel s montážemi jednotek určených k levnému vytápění tepelným čerpadlem. Věděli jste že tepelné čerpadlo z 1 kW elektrické energie zvládne vyrobit 3-4 kW tepla? Proti přímotopům, podlahovému elektrickému vytápění a elektrokotli je tak každá vyrobená kilovata minimálně 3x levnější. To znamená, že v konečném důsledku platíte za elektřinu minimálně 3x méně.

A nejvíce se instalují tepelná čerpadla vzduch-vzduch. Jejich pořizovací cena je násobně nižší než u systému vzduch-voda, takže návratnost investice je rychlejší. Navíc s těmato jednotkama lze v létě i chladit. Níže naleznete několik fotografií z minulého měsíce přímo od našich montážních tehniků:

Končí sezóna chlazení a začíná sezóna levného topení klimatizací s funkcí tepelného čerpadla

Víte, že klimatizace je tepelné čerpadlo? A víte, že tepelné čerpadlo je nejlevnější zdroj tepla? Mnoho našich zákazníků už to ví. A také proto jedeme naplno montáže klimatizačních jednotek určených k levnému vytápění domů. Jako obvykle vám přinášíme několik fotek z našich montáží přímo od techniků.

Začíná nám léto 2023

Jako vždycky se s vámi podělíme o fotografie z našich motáží. A jaký je letošní trend? Klimatizace ovládaná přes aplikaci v mobilu!  V aplikaci můžete vidět spotřebu nebo také naplánovat zapínání a vypínání dle času.

 

Zimní montáže 2023

Lidé tuto zimu spustili své klimatizace původně instalované na chlazení. Nyní je ale používají na topení a zjišťují o kolik levnější je vytápění klimatizací pomocí tepelného čerpadla. Proti plynovému vytápění ušetří přibližně 30% nákladů na vytápění.

Letos evidujeme, že 95% instalovaných klimatizací bude používáno nejen k chlazení ale i k levnému vytápění domů či bytů.

Níže naleznete fotky z montáží, které pro vás naši technici pořídili.