ArtProfi logo 736 784 374

Klimatizace LG F09MT Prestige

Technické specifikace

Záruka 3 roky
určen do prostoru 70 m3
Max. výkon chlazení 2,5 kW
Max. výkon topení 3,2 kW
Příkon (spotřeba) 0,1-0,59 kW
Třída chlazení A+++
Třída topení A+++
Topí do -25 °C
Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH 875x295x235 mm
Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH 870x655x320 mm
Hlučnost vnitřní jednotky 19 dB

Nezávazná poptávka

Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
PROSTOR prostor 70 m3
HLUČNOST hlučnost 19 dB
ENERGETICKÁ TŘÍDA
chlazení A+++
topení A+++
CENA VČ. MONTÁŽE
45 990,- 51 509,- s DPH 12%
NEZÁVAZNĚ POPTAT

 Vnitřní jednotky řady Prestige již na první pohled zaujmou netradičním vzorem na čelním panelu. Vstup vzduchu v horní části jednotky má tvar včelí plástve. Při spuštění klimatizace se otevře vrchní kryt a zdůrazní tak design nové jednotky. Displej z LED diod je skrytý pod vrchní vrstvou plastu a je vidět jen tehdy, když je jednotka spuštěná. Tím bylo dosaženo dokonalých, ničím nerušených linií jednotky. Technologické inovace se týkají těchto vlastností jednotky: energetická efektivnost, hlučnost, péče o zdraví uživatele.

 • Vrcholná řada klimatizací LG s tou nejlepší technologií tepelného čerpadla, které je na trhu
 • Nejúspornější jednotka na trhu. Jako jediná dosahuje ohromujících hodnot A+++ na chlazení i A+++ na topení.
 • Hlučnost jednotky dosahuje pouze k 19 dB(A)  Péče o zdraví uživatele zajišťuje systém nových filtrů v čele s ionizátorem Plasmaster(TM) či plástvovým filtrem.
 • Sterilizace nečistot ze vzduchu dosahuje neuvěřitelných 99,9%. 
 • Zabudovaná Wi-Fi (tímto se tento model standard plus liší od modelu standard)
 • Moderní design
 • Nové ekologické chladivo
 • Displej spotřeby energie
 • Dvojitý ochranný filtr
 • Automatické čištění
 • Funkce rychlého chlazení a topení
 • Dvoucestné elektronické natáčecí lamely
 • Nízká hlučnost
 • Tichý režim

Nejúspornější tepelné čerpadlo vzduch-vzduch na trhu

Díky osazení té nejmodernější technologie LG dosáhlo ohromujících hodnot účinnosti a tedy nízké spotřeby při vytápění i chlazení. Řadí se do nejvyšší energetické třídy A+++ a náklady na provoz jsou proto velmi nízké.

Zabudovaná Wi-Fi

Možnost ovládání jedné nebo více klimatizací v aplikaci LG ThinQ.

smatrtinq

 

Duální invertrový kompresor

Duální invertorový kompresor LG přináší efektivní řešení pro klimatizační jednotku, která chladí rychleji, vydrží déle a pracuje tišeji než konvenční modely. Duální invertorový kompresor redukuje vibrace a s nimi také hladiny akustického tlaku. Redukce vibrací snižuje možnost vzniku trhlin v okolním potrubí. Počet sacích přípojek se snížil ze dvou na jednu, čímž se zvýšila účinnost komprese chladiva během nízkých otáček. Stejnosměrný motor v klimatizačních jednotkách LG zůstává ve srovnání s nejúčinnějšími motory nepřekonatelný.

kompre

jak to funguje?

Rotace dvou vaček s proměnlivými otáčkami. Motor kompresoru s větším rozsahem frekvence otáčení je energeticky efektivnější a má vyšší volumetrickou kapacitu rychlého chlazení než kterýkoli z konvenčních kompresorů.

Screenshot_2

Nízká hlučnost vnitřní jednotky

Unikátní LG šikmý ventilátor díky minimalizaci povrchového tlaku lopatky ventilátoru v se vzduchem se maximální hluk snižuje na úroveň, která patří mezi nejnižší na trhu.

Bezkartáčový stejnosměrný BLDC motor ventilátoru díky silnému točivému momentu, výkonnému neodymiovému magnetu a preciznímu řízení otáček ve 13 rozdílných stupních zajišťuje obrovský průtok vzduchu při co nejnižší elektrické a mechanické úrovni hluku.

Duální ALVC (Aktivní řízení nízkých vibrací) Dokáže aktivně eliminovat nežádoucí nerovnováhy, které jsou primární příčinou vibrací a hluku Umožňuje rotaci motoru bez vibrací při nízkých otáčkách

ventilator