ArtProfi logo 736 784 374

Klimatizace LG AC24BK Artcool černá

Technické specifikace

Záruka 3 roky
určen do prostoru 200 m3
Max. výkon chlazení 6.6 kW
Max. výkon topení 7.5 kW
Příkon (spotřeba) 0,1-2,5 kW
Třída chlazení A++
Třída topení A+
Topí do -15 °C
Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH 998x345x212 mm
Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH 870x650x330 mm
Hlučnost vnitřní jednotky 31 dB

Ke stažení

Nezávazná poptávka

Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
PROSTOR prostor 200 m3
HLUČNOST hlučnost 31 dB
ENERGETICKÁ TŘÍDA
chlazení A++
topení A+
CENA VČ. MONTÁŽE
49 990,- 55 989,- s DPH 12%
NEZÁVAZNĚ POPTAT

Jedná se o novou řadu Klimatizací značky LG, která už obsahuje nové ekologické chladivo. LG vyrábí jedny z nejkvalitnějších klimatizací na trhu. Dlouhou trvanlivost zaručuje speciální povrchová úprava venkovní jednotky GoldFin. Samozžejmostí je nízká spotřeba a hlučnost. Černý design se hodí do interiérů s černými prvky. K vaší spokojenosti tato jednotka zvládá mnoho různých uživatelských režimů jako: režim spánku, turbo režim, komfortní foukání vzduchu atd.. Navíc má model zabudovaný modul Wi-Fi, diky kterému můžete klimatizaci ovládat odkudkoli a plasma master ionizer vzduchu, který chrání před nepříjemnými prachy a škodlivými, infekčními částicemi ve vzduchu.

Jednotka obsahuje UV seterilizátor virů a bakterií. Vzduch procházející jednotkou je prosívícen intenzivním UV světlem, které ničí viry a bakterie.

 • Nádherný design, hodící pro interiéry laděné do černa
 • Zabudovaná Wi-Fi (tímto se tento model standard plus liší od modelu standard)
 • UV sterilizátor virů a bakterií
 • Plasma master (ionizer vzduchu)
 • Moderní design
 • Nové ekologické chladivo
 • Displej spotřeby energie
 • Dvojitý ochranný filtr
 • Automatické čištění
 • Funkce rychlého chlazení a topení
 • Dvoucestné natáčecí lamely
 • Nízká hlučnost
 • Tichý režim

UV NANO sterilizátor virů a bakterií

Jednotka obsauje vysoce výkonné UV lampy, které prosvěcují procházející vzduch UV světlem. Díky tomu dochází k vyhubení veškerých virů a bakterií, které se ve vzduchu nachází. Klimatizace tak čistí vzduch od virových částic a snižuje riziko nákazy.

sterilizator UV

Plasma Ionizer

Sterilizace pomocí iontů. Plasmaster Ionizer redukuje škodlivé a infekční částice.

ionizer

 

Zabudovaná Wi-Fi

Možnost ovládání jedné nebo více klimatizací v aplikaci LG ThinQ.

Duální invertrový kompresor

Duální invertorový kompresor LG přináší efektivní řešení pro klimatizační jednotku, která chladí rychleji, vydrží déle a pracuje tišeji než konvenční modely. Duální invertorový kompresor redukuje vibrace a s nimi také hladiny akustického tlaku. Redukce vibrací snižuje možnost vzniku trhlin v okolním potrubí. Počet sacích přípojek se snížil ze dvou na jednu, čímž se zvýšila účinnost komprese chladiva během nízkých otáček. Stejnosměrný motor v klimatizačních jednotkách LG zůstává ve srovnání s nejúčinnějšími motory nepřekonatelný.

kompre

jak to funguje?

Rotace dvou vaček s proměnlivými otáčkami. Motor kompresoru s větším rozsahem frekvence otáčení je energeticky efektivnější a má vyšší volumetrickou kapacitu rychlého chlazení než kterýkoli z konvenčních kompresorů.

Screenshot_2

Jedinečný design

Prémiové zpracování. Bezesporu nejkrásnější jednotka na trhu. Hodí se zejména do interiérů s černými nebo šedými prvky a v takovém interiéru dokáže spolu s dalšími prvky tvořit harmonický design.

Nízká hlučnost vnitřní jednotky

Unikátní LG šikmý ventilátor díky minimalizaci povrchového tlaku lopatky ventilátoru v se vzduchem se maximální hluk snižuje na úroveň, která patří mezi nejnižší na trhu.

Bezkartáčový stejnosměrný BLDC motor ventilátoru díky silnému točivému momentu, výkonnému neodymiovému magnetu a preciznímu řízení otáček ve 13 rozdílných stupních zajišťuje obrovský průtok vzduchu při co nejnižší elektrické a mechanické úrovni hluku.

Duální ALVC (Aktivní řízení nízkých vibrací) Dokáže aktivně eliminovat nežádoucí nerovnováhy, které jsou primární příčinou vibrací a hluku Umožňuje rotaci motoru bez vibrací při nízkých otáčkách

ventilator