ArtProfi logo 736 784 374

Klimatizace Carrier 09 DS Infinity

Technické specifikace

Záruka 3 roky
určen do prostoru 70 m3
Max. výkon chlazení 2,64 kW
Max. výkon topení 2,8 kW
Příkon (spotřeba) 0,1-0,8 kW
Třída chlazení A+++
Třída topení A++
Topí do -15 °C
Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH 802x297x189 mm
Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH 770x555x300 mm
Hlučnost vnitřní jednotky 20 dB

Nezávazná poptávka

Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
PROSTOR prostor 70 m3
HLUČNOST hlučnost 20 dB
ENERGETICKÁ TŘÍDA
chlazení A+++
topení A++
CENA VČ. MONTÁŽE
25 990,- 29 889,- s DPH 15%

Carrier split - je vhodná pro náročné zákazníky preferující 100% kvalitu , minimální hlučnost 20 dB a maximálně úsporný provoz v energetické třídě A+++. Ekologické chladivo R32 šetrné k životnímu prostředí.

Přehled funkcí:

  • Chlazení
  • Topení tepelným čerpadlem
  • Odvlhčování
  • Wi-Fi ovládání
  • Časovač
  • Automatické otáčení lamel vlevo-vparvo a nahoru-dolu
  • Můj režim - jednotka si zapamatuje režim nastavení a stisknutím tlačítka se do nastaveného režimu kdykoliv vrátí
  • Možnost vypnout svícení displeje (funkce určená do ložnic)
  • Turbo - stisknutím tlačítka aktivujete funkci vysoký výkon. Ta umožňuje v co nejkratším čase dosáhnout požadované teploty.
  • Temperování na 8°C - Funkce využívaná chataři. Klimatizace udržuje teplotu nad budem mrazu.

Wi-Fi ovládání

Pomocí této funkce můžete ovládat jednu nebo více jednotek z libovolného místa, a to prostřednictvím uživatelsky přívětivé mobilní aplikace (dostupná pro iOS a Android). Aplikace umožňuje efektivně ovládat klimatizační jednotku : můžete zapnout nebo vypnout přístroj, nastavit teplotu, rychlost ventilátoru, program a mnoho dalšího. Součástí balení je WiFi stick (USB), který je nutný pro připojení AC k internetu.

fi

Vyspělý DC Invertor

Vnitřní jednotka je vybavená motorem ventilátoru s DC invertorem. Venkovní jednotka je rovněž vybavená kompresorem a motorem ventilátoru s technologií DC invertoru. Díky 3 motorům s DC invertorem jednotka dosahuje maximální výkonnosti a úspor energie.

invertor

Vícezónový filtr

Klimatizační jednotky Carrier vybavené pětizónovým filtrem zvyšují kvalitu vzduchu kombinací kladného působení pěti různých filtrů: Předfiltr zadrží velké prachové částice rozptýlené ve vzduchu a odstraňuje je z proudu vzduchu před vstupem do klimatizační jednotky. Aniontový filtr (ionizační filtr) uvolňuje záporné ionty a poskytuje čerstvější a oživující vnitřní ovzduší. HEPA filtr a filtr katalyzátoru zachycijící menší plovoucí částice a alergeny. Současně poskytují deodorizační účinek a pomáhají odstraňovat těkavé organické sloučeniny a pachy. Filtr katalyzátoru neztrácí svoji účinnost v průběhu času a můžete jej snadno čistit tekoucí vodou. Filtr s vitamínem C je díky antioxidačnímu účinku přínosem pro zdraví pokožky, protože plní důležitou úlohu při syntéze kolagenu, která odpovídá za pevnost a pružnost pokožky. Vitamín C je prospěšný z několika hledisek. Podporuje hydrataci a zabarvení pokožky, a chrání ji před poškozením slunečním zářením a tvorbou vrásek.

filtr