736 784 374

Tepelná čerpadla

 

   

Screenshot_1

Máte vysoké náklady na topení plynem nebo přímotopem? Pořiďte si od nás kvalitní úsporné tepelné čerpadlo LG  vzduch - voda. Vaše celkové náklady na energie klesnou až na polovinu.

 

Montážní technici jsou pravidelně školení od centrály LG na  instalaci tepelných čerpadel  Therma V se zárukou 7 let.

 

Naši obchodnící Vám rádi pomůžou s výběrem tepelného čerpadla a vytvoří nezávaznou cenovou nabídku. Po montáži čerpadla převezme záruku a pravidelný roční servis certifikovaný specialista LG. Ten se pak bude po celou dobu životnosti o Vaše zařízení starat a budete ho mít k dispozici kdykoliv na telefonu.

 

 


Dálkové ovládání Smart Thinq

Díky Smart ThinQ můžete ovládat své topení na dálku odkudkoliv svým smartphonem se systémem Android nebo iOS. Aplikace je velmi jednoduchá a nabízí mnoho funkcí.

 

Screenshot_4

 


 

R-Scroll kompresor

Nový LG kompresor je kombinací vysoké výkonnosti, nízkých vibrací a jednoduché konstrukce. Unikátní konstrukce kompresoru speciálně vyvinutá pro čerpadla s vyšší účinností a delší životností.

 

Screenshot_7


 

Nové ekologické chladivo

Díky ekologickému chladivu R32 má tepelné čerpadlo LG lepší tepelný výkon a nižší spotřebu energie pro získání tepla. Čerpadlo pak podává vysoký výkon i při chladnější venkovní teplotě.

 

Screenshot_8


 

Funkce "Anti-Legionella"

Bakterie Legionella se obykle vyskytuje a množí v úsadách teplovodních potrubích, boilerech a klimatizacích. Tepelné čerpadlo má integrovanou funkci "Anti-Legionella", která zajistí, že systém automaticky 1x týdně zahřívá zásobník vody na 70°C a tím ochrání celé vaše zařízení.

 

Screenshot_19