ArtProfi logo 736 784 374

Tepelná čerpadla

Screenshot_1

Stavíte dům a potřebujete poradit s výběrem tepelného čerpadla? Pomůžeme vám. Provedeme instalaci a zajistíme vyřízení dotací.

Jsme certifikováni pro dodávání a instalaci tepelých čerpadel značky LG. Máme bohaté zkušenosti s instalací tepelných čerpadel. Naši technici jsou profesionálové. Instalujeme pouze ověřená tepelná čerpadla LG se zárukou 7 let.

Jsme specialisté v oboru a rádi pomůžeme s výběrem tepelného čerpadla a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Zajistíme hladký průběh dotací.


Dálkové ovládání Smart Thinq

Díky Smart ThinQ můžete ovládat své topení na dálku odkudkoliv svým smartphonem se systémem Android nebo iOS. Aplikace je velmi jednoduchá a nabízí mnoho funkcí.

Screenshot_4


R-Scroll kompresor

Nový LG kompresor je kombinací vysoké výkonnosti, nízkých vibrací a jednoduché konstrukce. Unikátní konstrukce kompresoru speciálně vyvinutá pro čerpadla s vyšší účinností a delší životností.

Screenshot_7


Nové ekologické chladivo

Díky ekologickému chladivu R32 má tepelné čerpadlo LG lepší tepelný výkon a nižší spotřebu energie pro získání tepla. Čerpadlo pak podává vysoký výkon i při chladnější venkovní teplotě.

Screenshot_8


Funkce "Anti-Legionella"

Bakterie Legionella se obykle vyskytuje a množí v úsadách teplovodních potrubích, boilerech a klimatizacích. Tepelné čerpadlo má integrovanou funkci "Anti-Legionella", která zajistí, že systém automaticky 1x týdně zahřívá zásobník vody na 70°C a tím ochrání celé vaše zařízení.

Screenshot_19