ArtProfi logo 736 784 374

Rekuperace

Centrální rekuperace

Instalace rekuperačních systémů

Máme velké zkušenosti s instalací rekuperačních zařízení do rodinných domů, bytů, kanceláří a výrobních prostor. Naši technici jsou vyškolení pro správné provedení montáže tak, aby nedocházelo k tepelným ztrátám v domě a maximálně se zvýšil komfort obyvatel domu.

Projekt + dotace

Zařídíme vám projekt, který je nutný pro přiznání dotace na rekuperační systémy. Spolupracujeme se zkušenými projektanty, kteří rekuperací navrhují maximálně funkčně.


reku obr

Materiál

Používáme výhradně značkové a kvalitní antibakteriální potrubí s vysokou těsností. Distribuční boxy jsou umístěny v přístupném místě pro případ servisu.

Rekuperační jednotky

Instalujeme rekuperační jednotky značkových výrobců. Jedná se o léty prověřené výrobce, kteří dbají na kvalitu, funkčnost a dostupnost náhradních dílů.


Mnohaleté zkušenostireku obr_1

Vzduchotechnikou se zabýváme mnoho let, máme za sebou desítky montáží včetně opravdu velkých průmyslových řešení. Naši technici jsou špičkoví odborníci, kteří přesně ví, co dělají. Vždy si po sobě vše uklidíme a zbyde po nás čisto.

Férové jednání

Ceny vždy dodržíme, neúčtujeme žádné poplatky navíc. Naše jednání je férové. U každého zákazníka je montáž prováděna, jako kdybychom ji dělali u nás doma.


Jsme autorizovaná montážní firma značkových rekuperací Brink. Více informací kliknutím zde.