736 784 374

Reference

ČZUB a.s Uherský Brod

Montáž klimatizačních jednotek LG Multisplit do kancelářských prostorů na "bílém" domě , chlazení kuchyně a nářaďovny.

Rodinný dům Malenovice

Montáž tepelného čerpadla Fujitsu Neore ATW45 včetně TUV nádrže 200l.

Kancelářské prostory Brno

Montáž tepelného čerpadla Fujitsu Neore ATW45 + celková montáž topného radiátorového systému.

Autogames Uherské Hradiště

Montáž 50 kusů VRF klimatizací LG s centrálním ovládáním a 7 kusů hydrokitů na ohřev vody - je to první instalace hydrokitů v ČR. Instalace vzduchotechniky v restauraci a kuchyni, dále požární vzduchotechnika schodišť a větrání kotelny.

Vzduchotechnika, rekuperace

Instalace vzduchotechniky sportovní hala Sůchov, komplet budova Autogames, odsávání kuchyně školka Záhorovice, vzduchotechnika ve výrobní hale Extraplast Napajedla, rekuperace a vzduchotechnika Tespra Hodonín, rekuperace a vzduchotechnika bazénů RD Vlčnov, Kroměříž, Boršice u Blatnice...

Rodinný dům Uh. Brod - tepelné čerpadlo LG Therma V, solární systém, rekuperace, klimatizace a kamery

Tepelné čerpadlo vzduch-voda a solární systém jsme instalovali po celkové rekonstrukci rodinného domu ( nová okna, celkové zateplení ). Náklady na vytápění plynem se pohybovaly kolem 45 tis. Kč , spotřeba elektrické energie 15 tis. Tepelné čerpadlo je napojeno na podlahovou otopnou soustavu do níž dovává topnou vodu o teplotě 27-35°C, zároveň slouží i k dohřevu TUV vody na sprchování. Prioritně 300l TUV nádrž ve slunečných dnech ohřívá zdarma solární systém, když nesvítí slunce tak je voda dohřívána tepelným čerpadlem . Dále bylo do domu naistalováno nucené větrání se zpětným získáváním tepla ( rekuperace Inverter ) čímž dochází ke snižování tepelných ztrát domu. Současné celkové náklady na vytápění, ohřev TUV, standartní spotřebu el. enegie nepřesahují 30 tis/rok .

Fotovoltaická elektrárna Hluk, výkon 16 kW

Rodinný dům Bánov - tepelné čerpadlo NIBE F 1245 země/voda

Rodinný dům - Strážnice

instalace tepelného čerpadla LG Therma V, solárních panelů Reflex, klimatizací LG, chlazení vinného sklepa

Ochrana fotovoltaických elektráren po celé ČR

Instalace kamerových systémů, plotová ochrana, infrazávory, osvětlení při poplachu, propojení střídačů a panelů kabelem . Celkem jsme v roce 2010 zabezpečili deset velkých elektráren v ČR a tři elektrárny v SR o celkovém výkonu 15 MWp. (Lipov, Vickovice, 4x České Velenice , Nivnice, Kyjov, Prša I, Prša II, Horky, Bzovík, Kralice).