736 784 374

Reference

MORAVIA CANS a.s. Bojkovice

Montáž multisplitových a splitových jednotek LG v celém areálu firmy, cca 20 klimatizací LG a Sinclair.

VÍNO HRUŠKA s.r.o. Blatnička

Montáž 15 ks multisplitových klimatizačních jednotek LG s tepelným čerpadlem v novém penzionu v Blatničce napojených na centrální řídící systém. Vytápění a chlazení všech pokojů penzionu, montáž VZT odsávání sociálních zařízení.

Instalace klimatizací ve vinotékách Hruška v celé ČR.

Vzduchotechnika ČZUB

Montáž vzduchotechnických zařízení a klimatizací na střelnici a v kalírně.

Hotel Selský Dvůr Vyškov

Montáž 20ks klimatizačních jednotek LG Multisplit do všech hotelových pokojů, centrální ovládání z recepce.

ČZUB a.s Uherský Brod

Montáž klimatizačních jednotek LG Multisplit do kancelářských prostorů na "bílém" domě , chlazení kuchyně a nářaďovny.

Rodinný dům Malenovice

Montáž tepelného čerpadla Fujitsu Neore ATW45 včetně TUV nádrže 200l.

Kancelářské prostory Brno

Montáž tepelného čerpadla Fujitsu Neore ATW45 + celková montáž topného radiátorového systému.

Autogames Uherské Hradiště

Montáž 50 kusů VRF klimatizací LG s centrálním ovládáním a 7 kusů hydrokitů na ohřev vody - je to první instalace hydrokitů v ČR. Instalace vzduchotechniky v restauraci a kuchyni, dále požární vzduchotechnika schodišť a větrání kotelny.

Vzduchotechnika, rekuperace

Instalace vzduchotechniky sportovní hala Sůchov, komplet budova Autogames, odsávání kuchyně školka Záhorovice, vzduchotechnika ve výrobní hale Extraplast Napajedla, rekuperace a vzduchotechnika Tespra Hodonín, rekuperace a vzduchotechnika bazénů RD Vlčnov, Kroměříž, Boršice u Blatnice...

Rodinný dům Uh. Brod - tepelné čerpadlo LG Therma V, solární systém, rekuperace, klimatizace a kamery

Tepelné čerpadlo vzduch-voda a solární systém jsme instalovali po celkové rekonstrukci rodinného domu ( nová okna, celkové zateplení ). Náklady na vytápění plynem se pohybovaly kolem 45 tis. Kč , spotřeba elektrické energie 15 tis. Tepelné čerpadlo je napojeno na podlahovou otopnou soustavu do níž dovává topnou vodu o teplotě 27-35°C, zároveň slouží i k dohřevu TUV vody na sprchování. Prioritně 300l TUV nádrž ve slunečných dnech ohřívá zdarma solární systém, když nesvítí slunce tak je voda dohřívána tepelným čerpadlem . Dále bylo do domu naistalováno nucené větrání se zpětným získáváním tepla ( rekuperace Inverter ) čímž dochází ke snižování tepelných ztrát domu. Současné celkové náklady na vytápění, ohřev TUV, standartní spotřebu el. enegie nepřesahují 30 tis/rok .