736 784 374

Reference

Zimní montáže 2022

Letošní zima se chýlí ke konci a my vám přinášíme fotky z našich zimních montáží. Kvůli situaci s plynem byl letos v zimě velký hit instalovat klimatizace na levné topení tepelným čerpadlem. Téměř 70% procent instalací bylo prováděno právě za účelem levného vytápění.

Vytápění chaty klimatizací s funkcí tepelného čerpadla

Dnešní moderní technologie posunuly funkce klimatizací mnohem dále. Klimatizace funguje v režimu topení jako tepelné čerpadlo a jedná se tak o nejlevnější zdroj tepla. Nejvíce si topení klimatizací oblíbili chataři. Těm velmi často instalujeme klimatizace, které je možné ovládat na dálku pomocí chytrého telefonu. Pro chataře je také užitečná funkce temperování, kdy je udržována v chatě teplota nad bodem mrazu a předchází se tak vymrznutí vodovodního potrubí. Níže naleznete fotografie z montáží u chatařů.

Léto 2021

Technici občas při montáži udělají nějakou tu fotečku. My se s vámi o fotky rádi podělíme.

Jaro 2021

Jedeme naplno! Montáže klimatizací probíhají na plné obrátky. Naši technici občas nějakou montáž vyfotí. O fotky se s vámi rádi podělíme.

Zimní montáže 2021

Koronavirová krize nás nezaskočila a my jsme bez omezení instalovali klimatizace i nadále. Zimních slev využilo mnoho zákazníků. Naši technici vám nafotili několik fotografií, se kterými se s Vámi podělíme.

Podzimní montáže klimatizací 2020

Opět vám přinášíme několik fotografií přímo od našich techniků za letošní podzim.

Vzduchotechnika

Naší další hlavní činností je jsou také montáže průmyslové vzduchotechniky. 

Korona vir nás nezastavil a celé léto jsme pro vás klimatizace instalovali naplno!

Prohlédněte si fotky z letních montáží 2020, které nafotili naši technici. 

Autosalon Samohýl

Naším zákazníkem je také autosalon Samohýl ve Zlíně.

Chlazení serveru města Otrokovice